Slovenská kanalizačná a servisná spoločnosť

Krtkovanie Lamač

Voda v záchode, umývadle, či pisoári opäť neodteká? Bežne dostupné chemické prostriedky už nezaberajú?  Na vine je upchaté kanalizačné potrubie. Bez profesionálneho krtkovania si neporadíte!

Krtkovanie Lamač

ELEKTROMECHANICKÉ ČISTENIE ŠPIRÁLOU

Krtkovanie, inak nazývané elektromechanické  čistenie špirálou, je čistenie kanalizačného potrubia pomocou prenosného zariadenia poháňaného indukčným elektromotorom s čistiacou stranou, na ktorej konci sú upnuté hroty.  Hroty, teda nádstavce na čistenie sa menia podľa druhu upchatia a zanesenia potrubia. Taktiež je možné zmeniť čistiace struny podľa priemeru potrubia drezu, sprchovacieho kútu, WC, sifónu, pisoáru alebo strešného zvodu. Rýchlo a efektívne tak dokážeme prepchať odpadové potrubie po celej jeho dĺžke. Čistenie potrubia krtkom vykonávame pre hrúbky od 30 mm až po 200mm.

Elektromechanické čistenie odtokov, teda krtkovanie využívame pri čistení odpadových potrubí v rodinných a bytových domoch, kde by v prípade vysokotlakového čistenia mohlo nastať vyplavenie splaškov. 

Krtkovanie WC
Realizácia krtkovania upchatého WC

Krtkovanie Lamač

Krtkovanie vykonávame pre nasledujúce typy zariadení

záchod

WC

umývadlo

Upchatý drez

Potrubie

sifón

umývadlo

umývadlo

sprcha

Sprchovací kút

pisoár

pisoár

Prasknutné potrubie

strešné zvody

šípka R

Čo môže spôsobiť upchatie odpadového porubia?

Upchatie odtoku či kanalizácie býva z pravidla zapríčinené nánosmi mastných usadenín, vlasov, chlpov domácich zvierat, zvyškami jedla a rôznymi predmetmi bežne používanými v domácnostiach. S takýmito usadeninami si elektromechanický krtko hravo poradí. Ak sú však nánosy špiny väčšie, odpad je tuhý, prichádza na rad efektívnejší spôsob odstraňovania usadenín – vysokotlakové čistenie kanalizácie. V prípade extrémne tvrdých nánosov ako sú stavebné materiály a lepidlá využívame najefektívnejší spôsob čistenia odpadových potrubí –  frézovanie kanalizácie. Frézovacie hlavice dokážu spriechodniť aj to najviac zanesené potrubie.

Krtkovanie Bratislava
Realizácia krtkovania upchatého potrubia

Krtkovanie Lamač

Aké sú výhody krtkovania?

Krtkovanie Lamač

Aký je postup pri krtkovaní?

Technológia Krtkovanie Lamač

AkÝmi spôsobmi realizujeme Čistenie potrubí?

 • Krtkovanie – Elektromechanické čistenie odpadov 
  Elektromechanické čistenie odpadov odtokového potrubia pomocou oceľových špirál a nadstavcov k tomu určených. Ideálne prepchávanie odpadov pre menšie rozmery kanalizácie.

 • Vysokotlakové čistenie odpadov
  Čistenie kanalizácie vysokým tlakom patrí medzi najefektívnejší spôsob prečistenia kanalizácie. Vysokotlakové čistenie potrubie nielen spriechodní, ale pomáha zároveň aj predchádzať havarijným stavom.

 • Frézovanie potrubia a kanalizácie
  Frézovanie potrubia je efektívny spôsob odstránenia pevných usadenín, na ktorých odstránenie nestačia bežné prostriedky a takisto ani vysokotlakové čistenie. 

 • Monitoring potrubia a kanalizácie
  Vyskytujú sa u vás opakované problémy s kanalizáciou a odpadovým potrubím? Monitoring kanalizácie odhalí príčinu upchatého potrubia. Navrhneme vám najvhodnejší spôsob opravy.

HĽADÁTE NAJLEPŠÍCH ODBORNÍKOV NA KRTKOVANIE V Lamači A OKOLÍ?

Náš tím profesionálov vybavených najmodernejšou technikou je tu pre vás

Nonstop

24 hodín denne

7 dní v týždni

Efektívne, rýchlo, bezpečne a za najlepšiu cenu v Bratislave vás zbavíme problémov s upchatým potrubím.

Kontaktujte nás na našej hotline linke:

Referencie Krtkovanie Lamač

Prečítajte si referencie spokojných zákazníkov, ktorí už naše služby využili.

Skrížila vám plány neodtekajúca kanalizácia či upchaté potrubie?  Expresne a za najlepšiu cenu v Bratislave a okolí vám pomôžeme nájsť príčinu a odstrániť ju! Vďaka profesionálnej technike a dlhoročným skúsenostiam zabezpečujeme NONSTOP tieto služby: 

Máte záujem o naše služby?

Napíšte nám