Slovenská kanalizačná a servisná spoločnosť

Vysokotlakové čistenie

Vysokotlakové čistenie je najmodernejší, ekologický a zároveň vysoko efektívny spôsob ako sa zbaviť nečistôt a usadenín v kanalizácii, v potrubiach, na strechách, chodníkoch, dlažbách, terasách, ale aj pri odstraňovaní graffity nápisov. 

Vysokotlakové čistenie kanalizácií a silne upchatých potrubí

Je vaše potrubie znečistené veľkým nánosom usadenín a iných pevných nečistôt? V tom prípade vám pomôže vysokotlakové čistenie kanalizácií.

Vysokotlakové čistenie kanalizácií je najmodernejšia, najpoužívanejšia a najefektívnejšia metóda čistenia kanalizácií. Zároveň sa jedná aj o jednu z najekologickejších metód čistenia kanalizácií, pretože jednak zabezpečí odstránenie havarijného stavu a taktiež predstavuje formu údržby, ktorá predlžuje životnosť potrubia.

Toto čistenie kanalizácie je predovšetkým využívané na čistenie ležatých rozvodov kanalizácie. Začína sa využívať od priemeru potrubia DN 100mm. Primárne je určené na čistenie potrubí firiem, priemyselných podnikov, škôl, bytových domov, rodinných domov, obcí a  iných zariadení. S pomocou profesionálneho prístroja precízne vyčistíme akúkoľvek kanalizáciu v domoch, bytoch aj v exteriéri. 

Vysokotlakové čistenie kanalizácie, OC EUrópa

OBLASTI VYUŽITIA PRE VYSOKOTLAKOVÉ ČISTENIE

VÝHODY POUŽITIA VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTENIA

Vysokotlakové čistenie striech a strešnej krytiny

Čistenie betónových striech, asfaltových šindľov, pálených striech

Vzhľad striech sa môže vplyvom poveternostných podmienok zmeniť. Nepriaznivé počasie na nich zanecháva stopy v podobe nánosov špiny, prachu a kazí ich vzhľad. Vrátiť streche pôvodnú farbu je pritom tak jednoduché! Postará sa o to profesionálne zariadenie určené na vysokotlakové čistenie striech vodou v rukách našich odborníkov. Prúd vody pod vysokým tlakom zbaví strechu neželaných nečistôt a bude opäť ako nová. Nezáleží na tom, aký typ stechy máte.  Spoľahlivo sa postaráme sa o vysokotlakové čistenie betónových striechpálených striech, aj asfaltových šindľov

Vysokotlakové čistenie chodníkov, dlažieb, schodov, terás

Čistenie zámkových dlažieb, kamenných dlažieb, betónových dlažieb, príjazdových ciest

Dlažby, podlahy, chodníky, schodištia sú miesta vystavené najväčšiemu znečisteniu. Denne po nich prejde množstvo ľudí, a tak sa rýchlo zanesú špinou, mastnotou a inými nečistotami z topánok. Ďalším problémom sú prilepené žuvačky na chodníkoch a dlažbách. Ako sa ich efektívne zbaviť, keď bežné čistenie nepomáha?  Ušetrite svoj čas, peniaze a čistenie chodníka, dlažby, schodov, terás nechajte odborníkom.  Náš skúsený tím odborníkov  realizuje vysokotlakové čistenie chodníkov a príjazdových ciest, vysokotlakové čistenie zámkových, kamenných,  betónových dlažieb, ale aj vysokotlakové čistenie schodov a terás. Rýchlo, ekologicky a efektívne zbavíme povrchy nielen špiny, mastnoty, ale aj prilepených žuvačiek a machov.

Vysokotlakové čistenie chodníkov

Čistenie fasád domov, čistenie a odstraňovanie graffiti

Podobne ako strechy sú poveternostnými vplyvmi počasia poznačené aj fasády domov. Okrem prachu a špiny, bývajú  fasády často pokryté stopami plesní a rias, čo môže mať nepriaznivý vplyv na vaše zdravie. A to určite nechcete. Zverte preto čistenie fasády expertom!  Čistenie fasády profesionálnymi vysokotlakovými zariadeniami jej prinavráti pôvodnú farbu, zbaví ju plesní a nečistôt. Navyše, preventívny postrek, ktorý používame dokáže zabrániť ďalšiemu výskytu plesní.

Objavili sa na fasáde vášho domu graffiti od „pouličných umelcov“? Zbaviť sa týchto kresieb maľovaných pigmentovými farbami však vôbec nie je jednoduché. Vyžaduje si to dlhodobú prax a znalosť špeciálnych technologických postupov. Tu pomôžu iba skúsení profesionáli a špeciálne vysokotlakové čističe v kombinácii s chemickými prípravkami. Úspešnosť odstránenia sa pohybuje medzi 60%-90%. Aj to však stačí na to, aby mohol byť použitý nový náter a fasáda vyzerala ako predtým. Najlepšou prevenciou proti graffiti je impregnácia, vďaka ktorej je možné graffiti odstrániť jednoduchšie. Ak ju však zatiaľ nemáte a chcete sa neželaných kresieb a nápisov zbaviť, neváhajte nás kontaktovať, vo vysokotlakovom čistení a odstraňovaní graffiti sme jednotka.

Vysokotlakové čistenie - odstránenie graffiti
Vysokotlakové čistenie - odstránenie graffiti

Vysokotlakové čistenie, oprava, výmena, dažďových zvodov a odkvapových žľabov

Dažďové zvody sú dôležitou súčasťou každej budovy, pretože zabezpečujú dostatočný odtok vody zo strechy. Poradiť si s návalmi dažďovej vody, či snehu však môže len dôkladne vyčistený a  plne funkčný odkvap. Inak v prípade jeho upchatia či poškodenia hrozí, že nadbytočná voda a vlhkosť môžu spôsobiť rozsiahle poškodenia fasády a vyžiadať si finančne náročné opravy.  Nenechajte to zájsť až tak ďaleko a zabezpečte čistenie dažďových zvodov včas! 

Čistenie odkvapov - vysokotlakové čistenie odkvapových žľabov

Hľadáte odborníkov na VYSOKOTLAKOVÉ ČISTENIE s dlhoročnými skúsenosťami v Bratislave a okolí?

Náš tím profesionálov vybavených najmodernejšou technikou je tu pre vás

Nonstop

24 hodín denne

7 dní v týždni

Za najlepšiu cenu

* v závislosti od miery znečistenia steny a druhu použitej farby Graffiti nápisov.

Kontaktujte nás na našej hotline linke:

Prečítajte si referencie spokojných zákazníkov, ktorí už naše služby využili.

Skrížila vám plány neodtekajúca kanalizácia či upchaté potrubie?  Expresne a za najlepšiu cenu v Bratislave a okolí vám pomôžeme nájsť príčinu a odstrániť ju! Vďaka profesionálnej technike a dlhoročným skúsenostiam zabezpečujeme NONSTOP tieto služby: 

Máte záujem o naše služby?

Napíšte nám