Slovenská kanalizačná a servisná spoločnosť

Vodoinštalačné práce, vodoinštalatérske práce, vodoinštalatér, vodoinštalácie Západné Slovensko

Hľadáte spoľahlivú firmu na vybudovanie inžinierskych sietí pre vodu či kanalizáciu ? Potrebujete čo najrýchlejšie zabezpečiť opravu vodovodného alebo kanalizačného potrubia ? Kvalitné inžinierske siete sú základom bezproblémového fungovania každej stavby. Vďaka našim kapacitám dokážeme zabezpečiť široké spektrum prác v oblasti vodoinštalácií a kanalizačných rozvodov v rámci celého Západného Slovenska. Naše služby vodoinštalačné práce poskytujeme pre domácnosti, administratívne budovy, štátne inštitúcie ale aj priemyselné centrá. Náš tím SKSS je tu pre vás NONSTOP! 

Kompletná inštalácia vodovodných sietí

Montáž vodovodných potrubí, inštalácia nových rozvodov vodovodu, pokládka priemyselných potrubí, montáž vsakov, drenáží a trativodov, osadenie vodomernej šachty

Staviate či rekonštruujete rodinný dom, byt či akýkoľvek iný objekt ? Rozvody vody sú kľúčovým bodom každého objektu, preto musí byť inštalácia vodovodných sietí vykonaná na profesionálnej úrovni. V rámci vodoinštalačných prác realizujeme kompletnú montáž a dodanie vodárenských rozvodov. Vodovodné rozvody realizujeme v novostavbách, ale aj administratívnych budovách, štátnych inštitúciách či v priemyselných centrách. Pri svojej práci používame výhradne moderné materiály a inovatívne postupy. Neváhajte nás kontaktovať aj v prípade individuálnych požiadavkách vodovodných sietí, vďaka nášmu skúsenému tímu a neustálemu vzdelávaniu sme schopní zabezpečiť komplexnú výstavbu, výmenu vodovodných sietí, ale aj všetko ostatné čo s tým súvisí pre domácnosti aj firemných klientov.

Kompletná inštalácia kanalizačných sietí

Montáž kanalizačnej prípojky, napojenie na kanalizačnú sieť, inštalácia nových rozvodov kanalizácie, montáž kanalizačnej šachty

Naša spoločnosť sa venuje pokládkam novej kanalizácie, výkopovým prácam a rekonštrukciám kanalizácie na kľúč. Poskytujeme komplexné služby pokládky novej kanalizácie na celom Západnom Slovensku, od výkopových prác po zatrávnenie, asfaltovanie či betónovanie. Stavebné práce sú súčasťou našej zákazky k plnej spokojnosti klientov. Zabezpečíme komplexné kanalizačné rozvody v novostavbách, zároveň vykonávame aj rekonštrukcie už existujúcich rozvodov v starších objektoch, domoch a bytoch. Potrebujete osadiť kanalizačnú šachtu ? Kanalizačná šachta je dôležitou súčasťou kanalizačnej prípojky. Umožňuje prístup pracovníkom na kontrolu či odstránenie prekážok v kanalizačnom potrubí. Zistite viac na našej stránke Pokládka kanalizácie.

Sanácia potrubia

Sanácia kanalizačných potrubí, sanácia stúpačiek, sanácia vodovodných potrubí, bezvýkopová oprava potrubí

Štandardná oprava kanalizačných a vodovodných potrubí môže byť v niektorých prípadoch celkom nákladná. Najmä v prípade ak je potrubie poškodené iba lokálne. Sanácia potrubia je unikátna technológia na opravu kanalizačného i vodovodného potrubia. Bez výkopová, rýchla a účinná metóda opravy starého či poškodeného potrubia, ktorá efektívne obnoví jeho funkčnosť a zároveň predĺži jeho životnosť. Sanácia je vhodná aj na spevnenie už existujúcej kanalizácie. Sanáciu potrubia vykonávame v rámci celého Západného Slovenska, je vhodná pre opravu celých potrubí v panelových bytoch, administratívnych budovách, ale aj v rodinných domoch. 

Oprava vodovodného a kanalizačného potrubia

Rekonštrukcie vodovodných a kanalizačných potrubí, diagnostika porúch na vodovodnom potrubí a kanalizačnom potrubí, odstránenie závad na stúpačkách, výmena opotrebovaných častí vodovodného a kanalizačného potrubia

Máte podozrenie na únik vody? Potrebujete vymeniť staré poškodené kanalizačné potrubie? Zaznamenali ste závadu na stúpačkách? Naša spoločnosť  spoľahlivo zabezpečí kompletné odstránenie porúch vrátane výkopových a zemných prác až po výmenu nových potrubí. Zaoberáme sa výmenou a rekonštrukciou rozvodov vo firmách, štátnych inštitúciách, priemyselných centrách, ale aj starších rodinných domoch a bytoch. Náš tím SKSS je tu pre vás NONSTOP! Náš tím vás vďaka bohatým skúsenostiam, zodpovednému prístupu a modernej technike zbaví akýchkoľvek problémov s potrubím, zároveň sme schopní poskytnúť široké spektrum prác v oblasti vodovodných a kanalizačných potrubí. Zistite viac o oprave kanalizačných potrubí na našej stránke.

Príprava a inštalácie vykurovacích systémov

Inštalácia podlahového kúrenia, montáž podlahového kúrenia, realizácie stropného chladenia, montáž stropného chladenia

Naša ponuka služieb zahŕňa aj montáž podlahového kúrenia a montáž stropného chladenia. Inštaláciu podlahového kúrenie je možné realizovať pre novostavby, ale aj pri rekonštrukcii objektov. Odbornú montáž elektrického podlahového kúrenia a inštaláciu stropného chladenia do domu, bytu alebo firemných priestorov realizujeme v rámci celého Západného Slovenska. Zistite viac o inštalácií systémov vykurovania a chladenia.

Havarijná služba voda a kanalizácia Západné Slovensko

Upchatá kanalizácia | Porucha na vodovodnom potrubí | Porucha na kanalizačnom potrubí | Havarijný stav vody alebo kanalizácie| Havarijná služba NONSTOP

Havarijné stavy vody a kanalizácie si v niektorých vyžadujú 100% profesionálny zásah. Naša havarijná služba pre kanalizácie a vodu pôsobí v Bratislave a širokom okolí 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Poskytujeme možnosť veľmi rýchleho zásahu pri zistení havarijného stavu na prevalenej, prasknutej či inak poškodenej kanalizácií a vodovodnom potrubí. Zaoberáme sa kompletným odstránením porúch od výkopových prác až po výmenu nových potrubí. V prípade havárie vášho kanalizačného potrubia a vodovodných sietí nás neváhajte kontaktovať.

Menšie vodoinštalačné práce

Pokazilo sa vám WC? Vyteká umývačka riadu? Neodteká vaňa, sprchový kút? Alebo potrebujete namontovať nové umývadlo, vodovodnú batériu, pripojiť pračku, či opraviť tesnenie? Čas ihneď zavolať skúseného vodoinštalatéra! Kúpili ste si novú práčku či umývačku riadu a potrebujete ju zapojiť k prívodu vody? Opraviť kvapkajúci vodovod, radiátor či poškodený ventil? Naši vodoinštalatéri vám radi pomôžu. 

Vodoinštalačné práce / vodoinštalatérske práce / VODOINŠTALÁCIE Západné Slovensko

Rýchlo, efektívne a za najlepšiu cenu zabezpečíme:

Montáž, čistenie, oprava, výmena, zapojenie

KAŽDÝ HAVARIJNÝ STAV VYRIEŠIME EXPESNE
DO 30 MINÚT OD ZAVOLANIA

Hľadáte odborníkA na VODOINŠTALAČNÉ PRÁCE v bratislave a širokom okolí ? Všetky naše služby poskytujeme v rámci Západného Slovenska.

Náš tím profesionálov vybavených najmodernejšou technikou je tu pre vás.

Nonstop

24 hodín denne

7 dní v týždni

Kontaktujte nás na našej hotline linke:

Potrebujete vybudovať inžinierske siete pre vodu a kanalizáciu ? Skrížila vám plány neodtekajúca kanalizácia či upchaté potrubie?  Expresne a za najlepšiu cenu vám pomôžeme nájsť príčinu a odstrániť ju! Vďaka nášmu partnerovi spoločnosti Empiria dokážeme rýchlo a efektívne zabezpečiť pre našich klientov komplexné vodoinštalačné služby od A po Z.

Prečítajte si referencie spokojných zákazníkov, ktorí už naše služby využili.

Máte záujem o naše služby?

Napíšte nám