Slovenská kanalizačná a servisná spoločnosť

Upratovacie služby Bratislava

UPRATOVANIE DOMÁCNOSTÍ BRATISLAVA, HOME CLEANING

Hľadáte overenú firmu, ktorá spoľahlivo, promptne a kvalitne poupratuje vašu domácnosť? Zverte upratovanie do rúk našich profesionálov a využite voľný čas pre seba a vašich blízkych. Snažíme sa vyjsť v ústrety všetkým vašim požiadavkám, náš tím je pripravení splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky pri upratovaní na mieru. Ku každej zákazke pristupujeme individuálne a tak, aby sme dosiahli maximálnu obojstrannú spokojnosť.

UPRATOVANIE BRATISLAVA

Nestíhate upratovať svoju domácnosť alebo jednoducho chcete svoj voľný čas venovať tomu, čo vás baví? Upratovacie povinnosti prevezmeme za vás a postaráme sa o dokonalé upratanie vášho bytu alebo rodinného domu. Upratovacie práce vykonávame výhradne s kvalitnými čistiacimi prostriedkami a kvalitnou technikou. Pri svojej práci používame profesionálne príslušenstvo na upratovanie a čistenie interiérov – parný čistič SC 5 EasyFix PREMIUM IRON PLUG, suchý vysávač T 7/1 Classic či tepovač Puzzi 10/1. Popri upratovaní bytov a domov vám ponúkame aj tepovanie a čistenie kobercov, sedacích súprav a kresiel či tepovanie interiéru auta.

AKÉ UPRATOVACIE SLUŽBY VYKONÁVAME:

šípka R

Upratovanie po rekonštrukcií

Upratovanie po maliaroch, upratovanie po sťahovaní, upratovanie pred kolaudáciou, upratovanie po nájomníkoch

Rekonštruovali ste váš byt či rodinný dom ? Spoľahnite sa na nás, zbavíme vás stresu z veľkého upratovania. Vysajeme a poutierame nánosy prachu, zbavíme povrchy zaschnutých farieb či lepidla a odstránime hrubé nečistoty. Upratovanie po rekonštrukcii je fyzicky ale aj časovo náročnejšie a vyžaduje použitie väčšieho množstva čistiacich prostriedkov ako štandardné upratovanie. Vďaka našim profesionálnym službám už nemusíte strácať čas upratovaním, venujte ho sebe či svojej rodine.

Sťahovali ste sa ? V dnešnej dobe, je už celkom bežné, že predošlí majitelia nechajú v predanej nehnuteľnosti kuchynskú linku, spotrebiče alebo vstavané skrine. Uistíme sa, že bude vaša rúra čistá z vonku i z vnútra, vyčistíme horáky, ovládací panel, skrinky, police, skrátka všetko, tak aby zmizli všetky prípadné zvyšky mastnoty a nečistôt. Dôkladne vyčistíme dlažbu, kachličky, vaňu či sprchový kút vo vašej novej kúpeľni. Ponúkame vám naše profesionálne upratovacie služby, aby nezostalo všetko na vašich pleciach.

Prečo si vybrať upratovacie služby od nás?

UPRATOVANIE BRATISLAVA CENA

Cena za upratovanie domácností je individuálna, ovplyvnená predovšetkým vašimi požiadavkami, rozsahom prevedených upratovacích prác, veľkosťou upratanej plochy, stupňom znečistenia či časovou náročnosťou. V prípade záujmu nás prosím, kontaktujte a my vám obratom zašleme predpokladanú cenu odvedených upratovacích prác. Profesionálne služby upratovania domácností Vám poskytnem za rozumné ceny,  efektívne, rýchlo a ekologicky. Upratovacie stroje a čistiace prostriedky sú v cene našich služieb.

Hľadáte spoľahlivú firmu na upratovanie v Bratislave a okolí?

Náš tím je tu pre vás

Upratovacie služby pre vás zrealizujeme efektívne, rýchlo, diskrétne a za rozumnú cenu

Kontaktujte nás :

Skrížila vám plány neodtekajúca kanalizácia či upchaté potrubie?  Expresne a za najlepšiu cenu v Bratislave a okolí vám pomôžeme nájsť príčinu a odstrániť ju! Vďaka profesionálnej technike a dlhoročným skúsenostiam zabezpečujeme NONSTOP tieto služby: 

Máte záujem o naše služby?

Napíšte nám