Slovenská kanalizačná a servisná spoločnosť

Podlahové kúrenie a stropné chladenie

Hľadáte spoľahlivú firmu na realizáciu rozvodov kúrenia, montáž podlahového kúrenia či stropného chladenia ? Naša ponuka vodoinštalačných služieb zahŕňa aj návrh a montáž systémov vykurovania a chladenia – montáž podlahového kúrenia a montáž stropného chladenia. Pracujeme výhradne s renomovanými značkami, ktoré sú zárukou kvality a životnosti výrobkov. V spolupráci s našim partnerom a dodávateľom Empiria navrhneme vhodné riešenie systému vykurovania a chladenia pre vašu stavbu, byt, dom, kancelárie, výrobné haly ale aj iné priestory. Náš tím SKSS zabezpečí komplexné vodoinštalačné a kúrenárske práce, od dodávky prvotriednych materiálov, kvalifikovanú montáž, až po záručný a pozáručný servis, údržbu či opravy.

Montáž stropného chladenia

Realizujeme nasledovné kúrenárske práce:

šípka R

Montáž podlahového kúrenia

Vďaka nášmu partnerovi spoločnosti Empiria dokážeme rýchlo a efektívne zabezpečiť pre našich klientov komplexné vodoinštalačné a kúrenárske práce od A po Z. Inštalácia podlahového kúrenie čoraz častejšie nahrádza klasické radiátorové vykurovanie. Podlahové kúrenie je moderný nízkoteplotný vykurovací systém s množstvom výhodu. Medzi najväčšie výhody patrí energeticky úsporná prevádzka, rovnomerné šírenie tepla do celého priestoru a estetický, nerušivý vzhľad. Podlahové kúrenie je možné realizovať pre novostavby, ale aj pri rekonštrukcii objektov a bytov. 

Odbornú montáž podlahového kúrenia do domu, bytu alebo firemných priestorov realizujeme v rámci celého Západného Slovenska.

Montáž podlahového kúrenia

Inštalácia plynových kotlov

Pracujeme s renomovanými značkami, ktoré sú zárukou kvality a životnosti výrobkov a spĺňajú požiadavky na úsporné vykurovanie. Súčasný trh ponúka plynové kotle s vysokou účinnosťou, závesné, stacionárne ale aj kondenzačné kotly, ktoré spĺňajú najprísnejšie ekologické predpisy. Plynové kotle môžu slúžiť len na vykurovanie alebo na vykurovanie s prípravou teplej vody. Inštalácia plynového kotla patrí do rúk skúsenému pracovníkovi, preto ju zverte do rúk profesionálov. Naši odborníci z SKSS sa postarajú o nezávadnú a bezpečnú inštaláciu plynových kotlov, uvedenie do prevádzky i záručný a pozáručný servis plynových kotlov.

Rozdiel medzi kondenzačným a nekondenzačným kotlom

Klasické, tzv. nekondenzačné kotle odvádzajú spaliny priamo do komína, spaliny obsahujú veľké množstvo vodných pár v teplote 130 až 180 ° C. Kondenzačné kotle dokážu túto tepelnú energiu ( kondenzačné teplo ) ďalej zužitkovať. Spaliny prechádzajú výmenníkom a slúžia na ohrev vody vo vykurovacom systéme.

Zabezpečujeme montáž vykurovacích systémov

ALMEVA

ARISTON

INTERGAS

JUNKERS / BOSH

PROTHERM

SIEMENS

VAILLANT

VIESSMANN

Inštalácia kotlov na tuhé palivo

Kotly na pevné palivo spĺňajú požiadavku na efektívne a úsporné vykurovanie, bez rozdielu či sa prevádzkuje ako prídavné alebo kompletné vykurovanie. Spoľahlivo a s maximálnou efektivitou a bezpečnosťou vyhrejú domácnosť ale aj pracovisko. Zabezpečíme demontáž starého kotla, navrhneme vhodný spôsob zdroja vykurovania, vypracujeme plán inštalácie, montáž rozvodov kúrenia, ale aj dodanie potrebného materiálu. Pri výbere kotla je teda potrebné vedieť, akým palivom chcete kúriť. Vybrať si nový kotol na tuhé palivo je nemalá investícia, aby vám kotol bez problémov slúžil desiatky rokov s výberom vhodného kotla vám radi pomôžu naši odborníci.

Zabezpečujeme montáž kotlov na tuhé palivo

ATMOS

ATTACK

DANFOSS

Montáž stropného chladenia

Princíp stropného chladenia spočíva v celoplošnom chladení pomocou vody cirkulujúcej v zabudovaných rúrkach. Stropné chladenie  je ideálne riešenie pre novostavby, administratívne a polyfunkčné priestory, priemyselné objekty ale aj rozsiahle rekonštrukcie starších objektov.

Plošné stropné chladenie odbúrava teplo najprirodzenejším spôsobom – sálaním / vyžarovaním, ktoré zabezpečí ideálny komfort v miestnosti. Na rozdiel od klasickej klimatizácie, jemné sálanie prebieha medzi chladiacou plochou a všetkými teplejšími plochami v miestnosti, navodzuje tak pocit jemného, príjemného chladu v priestore.

Systémy vykurovania a chladenia | Stropné chladenie

Aké Výhody MÁ stropné chladenie

šípka R

Hľadáte najlepších odborníkov na vodoinštalačné práce v Bratislave a okolí?

Náš tím profesionálov vybavených najmodernejšou technikou je tu pre vás

Nonstop

24 hodín denne

7 dní v týždni

komplexné vodoinštalačné a kúrenárske práce od A po Z. Podlahové kúrenie a stropné chladenie pre vás zrealizujeme efektívne a rýchlo.
V spolupráci s našim partnerom a dodávateľom Empiria navrhneme vhodné riešenie systému vykurovania a chladenia pre vašu stavbu, byt, dom, kancelárie, výrobné haly ale aj iné priestory.
Systémy vykurovania a chladenia | Dodávateľ Empiria | skss.sk

Skrížila vám plány neodtekajúca kanalizácia či upchaté potrubie?  Expresne a za najlepšiu cenu v Bratislave a okolí vám pomôžeme nájsť príčinu a odstrániť ju! Vďaka profesionálnej technike a dlhoročným skúsenostiam zabezpečujeme NONSTOP tieto služby: 

Máte záujem o naše služby?

Napíšte nám