Slovenská kanalizačná a servisná spoločnosť

Malé stavebné práce

Pri našej práci sa často stretávame s tým, že kanalizáciu alebo rozvody treba odkryť,  prípadne v okolí kanalizácie dôjde k poškodeniu muriva, omietok, stien, odtokových žľabov či popraskaniu betónu. U nás ste v dobrých rukách. Malé stavebné práce sa tak často stávajú súčasťou našej zákazky k plnej spokojnosti klientov.

Aké stavebné práce realizujeme?

Poškodila sa vám sadrokartónová stena alebo strop pri havarijnom stave potrubia, presakuje vám voda z potrubia či od suseda? Žiadny problém! Vykonávame sanačné práce po škodách spôsobených vodou. V rámci vodoinštalačných prác, lokalizácie úniku vody, opravy a výmeny potrubia sa postaráme aj o profesionálnu demontáž zatečeného sadrokartónového stropu či steny a následnú montáž sadrokartónových stien a stropov. Po odstránení havarijného stavu, výmene či oprave potrubia alebo kanalizácie vieme vďaka naším dlhoročným skúsenostiam zabezpečiť profesionálne dokončovacie práce. Pre našich klientov zabezpečíme malé stavebné práce rôzneho druhu: 

ÚPRAVA POZEMKU A TERÉNU

Čistenie pozemku, čistenie od náletových drevín a kríkov, výkopy pre umiestnenie inžinierskych sietí, asfaltovanie, betónovanie, zatrávnenie

Hľadáte spoľahlivú firmu na úpravu či čistenie terénu v Bratislave a okolí ? Naša spoločnosť poskytuje komplexné služby zamerané na úpravu a čistenie pozemkov, terénne úpravy pred výsevom, položením kobercového trávnika či dlažieb. Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam z oblasti pokládky kanalizácie, opravy a výmeny potrubí vykonávame taktiež výkopové práce pre budúce inžinierske siete (elektrina, plyn, voda), betónovanie, asfaltovanie a iné z oblasti úpravy exteriérov a stavebníctva. Potrebujete pomôcť s úpravou pozemku ? Neváhajte nás kontaktovať našim klientom ponúkame individuálny a profesionálny prístup. Postaráme sa aj o vysokotlakové čistenie chodníkov, príjazdových ciest, zámkových, kamenných a betónových dlažieb.

ÚPRAVY EXTERIÉRU

Výstavba a rekonštrukcia chodníkov, parkovísk, miestnych komunikácií, spevnených plôch z rôznych druhov materiálov (asfaltové zmesi, zámkové dlažby, betóny )

Máte záujem o realizáciu oplotenia budovy, prístupových chodníkov, zámkovej dlažby, betónových plôch a ciest alebo úpravu terénu ? Neváhajte nás osloviť, pre našich klientov sme pripravený zabezpečiť kompletné práce v okolí domu či budovy. Dajte nám vedieť, čo potrebujete, upravíme vaše okolie presne podľa vašich predstáv. Spoľahlivo sa postaráme aj o čistenie vašich chodníkov a príjazdových ciest, parkovísk ale aj čistenie fasád profesionálnymi vysokotlakovými zariadeniami

POKLÁDKA DLAŽIEB A PODLÁH

Výmena podlahových krytín, demontáž podláh, pokládka dlažieb, pokládka podláh

Často pri svojej práci, ak je kanalizačné  potrubie zavalené alebo zle dostupné, musíme pristúpiť k oprave pomocou výkopu s využitím profesionálnej techniky. Ak je stav potrubia veľmi zlý, postaráme sa kompletnú výmenu celého potrubia. Nemusíte sa však obávať. V rámci našich služieb zabezpečíme aj kompletnú výmenu podlahových krytín, búranie existujúcich podláh, betónovanie novej vrstvy podlahy, vloženie izolačných vrstiev (hydroizolačných), tepelnoizolačných, vyrovnanie podláh, vystierkovanie a pokládku finálnych vrstiev podláh či dlažby. Snažíme sa čo najviac vyhovieť aj individuálnym požiadavkám našich zákazníkov.  Sme tu pre vás, neváhajte nás kontaktovať.

REKONŠTRUKCIA STRIECH

Kompletná výmena strešného plášťa, oprava strešnej krytiny, výmena strešnej krytiny, zateplenie strešného plášťa

Každá stavba má svoju životnosť, týka sa to aj strechy a strešnej krytiny. Časom si vyžaduje nielen údržbu, ale aj rôzne opravy, či kompletnú rekonštrukciu. Prestala si plniť vaša strecha svoju primárnu funkciu ? Zateká vám cez poškodenú strešnú krytinu ? Alebo má vaša strecha nevyhovujúci estetický vzhľad ? Poskytujeme kompletný servis so zárukou kvality a likvidáciou odpadu. Rekonštrukcia strechy začína obhliadkou, počas ktorej náš tím odborne vyškolených pracovníkov zhodnotí aktuálny stav a rozsah potrebnej rekonštrukcie. Nasleduje návrh a vypracovanie toho najoptimálnejšieho riešenia pre opravu vašej strechy. Spoľahlivo sa postaráme aj o vysokotlakové čistenie betónových striech, pálených striech či asfaltových šindľov. Viac o rekonštrukcii striech.

Bývate v Bratislave a okolí a potrebujete pomôcť s VODOINštláciou a malými stavebnými prácami?

Náš tím profesionálov vybavených najmodernejšou technikou je tu pre vás

Nonstop

24 hodín denne

7 dní v týždni

Kontaktujte nás na našej hotline linke:

Skrížila vám plány neodtekajúca kanalizácia či upchaté potrubie?  Expresne a za najlepšiu cenu v Bratislave a okolí vám pomôžeme nájsť príčinu a odstrániť ju! Vďaka profesionálnej technike a dlhoročným skúsenostiam zabezpečujeme NONSTOP tieto služby: 

Máte záujem o naše služby?

Napíšte nám